Hakkımızda

Hakkımızda

İsabet Mühendislik ve Otogaz Sistemleri; 2003 yılında Ümraniye sanayi sitesinde otogaz sektörüne ilk adımı atmıştır. 2007 yılına kadar faaliyetine burada devam ettikten sonra 2007 yılı itibariyle Sefaköy’de yeni yerinde hizmet vermektedir 11 yıllık montaj ve bakım tecrübemizle güler yüzlü hizmet anlayışımızla binlerce aracın otogaz dönüşümünü gerçekleştirdik. İsabet Mühendislik ve Otogaz firmamız İstanbul’da ciddi manada iş yapan yaptığı işin arkasında duran sayılı birkaç Otogaz firmasının arasında yerini almıştır. Halen Sefaköy’de servisimizde en kapsamlı otogaz montaj ve bakım hizmeti, arıza tespit ve çözümü, sızdırmazlık kontrolü ve araç tadilat ve projelendirme işlemleri yapılmaktadır.

Otogaz montaj servislerimizin TSE hizmet yeri yeterlilik belgesi (HYYB), Makine mühendisleri odasından alınan SMM ve mühendis yetki belgesine sahip olup yetkili otogaz montaj servisidir. Gelişen araç teknolojisi ile gündeme gelen sıralı otogaz montajı konusunda en yeni bilgi ve cihazlarla her türlü araca güvenli otogaz montajı yapılmaktadır.

Sıralı sistem lpg montajı yapmaya karar vermiş müşterilerimizin araçları önce arıza tespit cihazına bağlanarak araç ile ilgili sorun ve sıkıntıların tespiti ve çözümü yapılır. Buradaki amaç araçtaki sorunu başından görüp müdahale etmek ve sorunsuz kullanım sağlamaktır. Montaj yapan ustalarımız gerekli tüm eğitim ve yetki belgelerine sahiptir. Montajını yaptığımız tüm ürünler 2 yıl garantilidir. Montaj sonrası servis konusunda en hızlı ve garantili çözümler üreten firmamız periyodik bakım ve kontrollerde gereken hassasiyeti göstermektedir.

 

1-Güvenilirlik

Müşterilerimizin bize güvenmesi ve gönül rahatlığıyla araçlarını servisimize teslim etmeleri firmamızın en önemsediği konudur. Karşılıklı güven ortamında yapılan işlerde verimlilik yüksek olur. Tamamen güvene dayalı bir iş olan otogaz montajında söz konusu olan sizin ve sevdiklerinizin hayatıdır. Unutmayın canda özür olmaz.

2-Memnuniyet

%100 müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket eden firmamızın en büyük reklamı memnun kalan müşterilerimizin çevresine tasfiyesidir. Bir aracın otogaz dönüşümünü yaparken aracı herhangi bir sorundan dolayı bize gelmemesi için elimizden geleni yapmaktayız. Tüm bu hassasiyetimize rağmen bir araç garanti kapsamında olsun veya garantisi bitmiş olsun servisimizi ziyaret ettiğinde sorunları güleryüzlü servis elemanlarımız tarafından en kısa sürede çözümlenir.

3- Zaman ve Hız

Servisimize otogaz montajı için bırakılan veya bir arızadan dolayı bizi ziyaret eden araç sahipleri bekletilmeden, en hızlı şekilde işlemleri yapılır. Zaman hepimiz için en kıymetli değerdir. Bunun yanında işimizi hızlı yaparken kalite ve titizliğimizden de ödün vermeden çalışırız. ‘Her şey zamanında’ ilkesiyle hatasız hizmet verebilmek hedefimizdir.

4-Uzmanlık

Tüm eğitimlerini almış, konusunda uzman montaj ekibimizle otogaz dönüşümü yapmaktayız. Tecrübemiz ve gelişmeleri takip eden anlayışımızla en iyi hizmeti verebilmek amacımızdır.

5-Kalite ve Ekonomi

En kaliteli ürünü, en kaliteli işçilikle birleştirerek en uygun fiyatlarla sunmak hedeflerimizdendir

KALİTE VE GÜVEN VE GÜLERYÜZLÜ HİZMET SİZİN İÇİN ÖNEMLİ İSE TAM İSABET